Hlasněte prosím Tady pro Taylor Momsen ..

Červenec 2008

hilary salon

26. července 2008 v 19:14 | marketa :) |  Hilary-novinky
Hilary Duff at Nail Salon
Hilary Duff at Nail Salon

Sandra you tube

25. července 2008 v 13:53 | marketa :) |  Sandra-novinky

Sandra odešla na americký You Tube.

Sandra nám prozradila, že odešla z TV Stream na celosvětový You Tube. O okolnostech, proč k odchodu došlo, zatím nechce hovořit. Potvrdila však, že jako internetovou televizi bude nyní používat celosvětové medium. Na You Tube najdete složku s názvem SANDRABELLVIDEOS, kde budou ty nejnovější videa propojeny s SBTV. WWW.YOUTUBE.COM

Sandra odlétá do USA

24. července 2008 v 13:49 | marketa :) |  Sandra-novinky
Sandra na letišti čeká kdy přiletí letadlo
Klepnutím zobrazte obrázek v plné velikosti.Klepnutím zobrazte obrázek v plné velikosti.

Sandra jede na Manhattan

24. července 2008 v 13:44 | marketa :) |  Sandra-novinky
Sandra jede na Manhanttan tady vidíte že Sandra odjíždí taxíkem zkoumá kudy pojede a jaké bude počasí.
Hilary Duff at Foxtail

24. července 2008 v 13:27 | marketa :) |  Hilary-novinky

Zac a Vanesska byli nakupovat

23. července 2008 v 18:53 | marketa :) |  Zac-novinky

Zac a Vanesska byli nakupovat


Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-01Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-02Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-03Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-04Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-05Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-06Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-07Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-08Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-09Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-10Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-11Zac-buy zac-efron-vanessa-hudgens-best-buy-12

Avril Lavigne-videa

22. července 2008 v 18:25 | marketa :) |  Avril-video

ewa farná-videa

22. července 2008 v 18:14 | marketa :) |  Ewa-video

Ewa farna životopis

21. července 2008 v 19:27 | marketa :) |  Ewa-životopis

Ewa Farna

zpěvačka

Datum narození: 12.08 1993 (14 let) Místo narození: Třinec, Česká republika Znamení: Lev

Životopis:
Ewa Farna je mladá talentovaná popová zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem s názvem ,,Ticho".

V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa Farna toho za svoji kariéru stíhla opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , letos v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě nebude tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu (který už mimochodem zní prostřednictvím rádií). O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" bude obsahovat 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 4 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihne Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bude turné Lucie Bílé, kde se Ewa Farná s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé.

- První album ,,Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám

- Druhé album ,,Ticho" , vyšlo 1. října 2007 u Universal Music
- Singl: Ticho a LA LA LAJ

Soutěže a ankety
- 2004 - 1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku
- 2005 - 1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku
- 2006 - 1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
- 2006 - Český slavík Mattoni 2006 - "Objev roku"
- 2007 - RGM hudební ceny TV Óčka - "Objev roku"
- 2007 - Deska roku Allianz 2006 - album "Měls mě vůbec rád" se stalo "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" (17 308 kusů)
- 2007 - "Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
- 2007 - Nominace na "Objev roku" Anděl Allianz 2006
- 2007 - platinové album za prodej více než 20 tisíc desek
- 2007 - Nejlepší zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2007
- 2008 - 4.místo v Českém slavíkovi

Ema watson

21. července 2008 v 19:25 | marketa :) |  Ema-životopis
Emma Watson Emma Watsonse narodila anglickým právníkům Chrisovi a Jaqueline. Až do svých pěti let vyrůstala v Paříži. Poté se rodiče rozvedli a ona se s maminkou a bratrem Alexem přestěhovala do Oxfordu v Anglii. Zde začala navštěvovat soukromou základní školu "The Dragon School".
Před tím, než začala hrát ve filmech o Harry Potterovi, její herecké zkušenosti nebyly velké. Hrála pouze ve školních zájmových kroužcích. V sedmi letech ale vyhrála recitační soutěž Daisy Pratt Poetry Competition.
V jedenácti letech nastal zlom, Emma Watson dostala roli Hermiony Granger v prvním díle Harryho Pottera: Harry Potter a kámen mudrců (Harry Potter and the Philosopher´s stone). Dále následovaly díly Harry Potter a tajemná komnata (Harry Potter and Chamber of secrets, 2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (Harry Potter and Prisoner of Azkaban, 2004), Harry Potter a Ohnivý pohár (Harry Potter and Goblet of Fire, 2005). Posledním dílem v řadě je zatím Harry Potter a Fénixův řád (Harry Potter and Order of the Phoenix).
Fanouškové Harryho Pottera mají nejednoznačný názor na herecké ztvárnění Hermiony Emmou Watson. Jedni ji chválí, jedni jí vyčítají, že je na postavu Hermiony příliš krásná a nevěrohodná.
Ve svých patnácti letech se stala nejmladší tváří, která se objevila na titulní stránce časopisu "Teen Vogue". V roce 2006 prohlásila, že Harry Potter byla ohromná zkušenost, ale že by se ráda věnovala i něčemu dalšímu. Zatím dostala nabídku zahrát si ve filmu o životním příběhu Bethany Hamiltona, který přežil útok žraloka.
Emma Watson je velká milovnice sportu, má ráda hokej, fotbal, tenis a stolní tenis. Ve volném čase Ema také ráda hraje video hry, nebo poslouchá hudbu. Její oblíbenci jsou Eminem, U2, Eric Clapton a Nelly Furtado. V současné době je bez přítele, což přičítá své popularitě. Říká, že kluci se jí bojí. V červnu roku 2006 složila velmi úspěšně maturitu. Nyní nadále pokračuje ve studiu (Advanced subsidiary levels). Jejím velkým plánem do budoucna je dostat se na univerzitu. Herectví bere jako možnost dočasného přivýdělku, ale ne svou životní profesi.Ewa

21. července 2008 v 19:12 | marketa :) |  Ewa-foto
Ewa farna foto

Ewa farna

21. července 2008 v 19:12 | marketa |  Ewa-foto

Rozcestník-zvířatka

21. července 2008 v 12:42 | marketa :)