Hlasněte prosím Tady pro Taylor Momsen ..

Únor 2008

hilary duff

11. února 2008 v 17:32 | marketa |  Hilary-novinky
Hilary Duff přistala v Sydney na letišti

hilaryduff

11. února 2008 v 12:55 | marketa |  hilary foto
Na své fanoušky Hilary nikdy nezapomíná.Vždy si najde čas aby jim dala autogram.

Hilary a její mazlíčci

10. února 2008 v 20:05 | marketa |  Hilary-novinky

Hilary a její mazlíčci


Jak jsem vám slíbila, přeložila jsem pro vás rozhovor s Hil o jejich mazlíčcích, který poskytla časopisu Top Of The Pops. Určitě se jdná o zajímavé čtení, dozvíte se co nejšílenějšího Hil udělala pro své mazly, jaké nejzajímavější zvíře měla doma a spoustu dalších věcí.
Slyšeli jsme o vás, že jste impozantní milovník zvířat, Hilary?
Ó! Jistě, já jsem jedna z těch šílených psích lidí. Kdybych mohla žila bych na obrovské farmě s mnoha psy. Byla bych tak šťastná. "Lidé by se ptali co se stalo s Hilary Duff ?!a jiní by řekli "ó ona žije v podivném domě se všemi psy." :D

Je pravda, že jste vegatariánka, protože tak moc milujete zvířata?
Byla jsem vegetariánkou 6 měsíců, ale skončila jsem s tím, stýskalo se mi po slanině. V Americe jedí lidé slaninové sendviče, že ano? Chléb a slanina zní tak nechutně, ale chutná to dobře - třebaže je to jako útok na srdce na talíři!

Kolik miláčků máte nyní?
Mám 4 psy: Jorkšíra, která se jmenuje Jack, dále chlupáče jménem Bentley a 2 čivavy Lolu a CoCo. Mám kocoura, který si myslí, že je pes, jmenuje se Gloomy a je nejšťastnější kocour v okolí.
Nesmrdí to trochu u vás doma, se všemi těmi zvířaty ?
Můj dům voní hezky. Moje zvířátka jsou opravdu malá a stačí když je upravím jednou týdně, na záchod chodí ven na zahradu.
Pozvracel vás někdy váš pes?
Jednou se mi pozvracel na mou postel Máme doma přes týden (od pondělí do pátku) paní, která nám pomáhá s domácností, ale tohle se stalo o víkendu. A tak jsem to musela uklidit.

Co byla ta nejšílenější věc, kterou jsi kdy pro své mazlíčky udělala?
Vzala jsem s sebou do Bulharska Jacka a Lolu. Lola má krátkou srst a tak jsem jí koupila nepromokavou bundičku za $200, měla také vybraný kašmírový svetr, který byl legrační, ale bylo to tak rozkošné. Obvykle mé psy neoblékám.

Cestují s tebou často?
Utratím hodně peněz když létám stále tam a zpět-je to bláznivé. Letí se mnou pouze v soukromém letadle, kde mohou běhat, ale když vzlétáme mám je na klíně, milují to!

Jaké nejzajímavější zvíře jsi měla?
Když jsem byla malá dostala jsem kraba. Jeho ulita byla hezky flekatá. Dala jsem ho ven na sluníčko, ale když jsem ho další den našla byl rozteklý. Bylo to odporné. Ach ne....jsem vrah!

Jsi hrozná! Spláchla jsi někdy zlatou rybku do záchodu?
Ne, ale jednou jsem si přinesla domů nějaké rybičky, bylo mi jich líto, byly z laboratoře a jedna umřela v akvárku. Bylo to smutné, nakonec jsem je dala pryč, ale jsem si jistá, že jsou někde venku naživu.

No a nakonec, máš pro nás ještě nějakou šílenou příhodu se zvířaty?
Dobře, mluvila jsem o zvířatech po celou dobu a nemyslí si, že ze mě dělají blázna. Nejsem šílená!
zdroj:hilarydufflove.blog.cz